Fotograf olomouc duben 2015?

Našel by se fotograf na focení svatby - duben 2015? Datum bude ještě upřesněno.Nejspíš 25.4.2015? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, zatím máme termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme aktuálně volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Cestovné do Olomouce zdarma. Budeme rádi, když se podíváte na náš web, kde najdete veškeré informace. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Podívejte se naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@masulka1967 Manželé Vlkovi (Martin a Pavlína), Olomoucko, jednoznačně mohu doporučit (vlkfoto.cz) S pozdravem a přáním pěkného večera Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! Duben máme převážně volný. Fotografujeme vždy ve dvou, vždy s úsměvem na tváři. :-) Do zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji svatbu přímo pohádkovou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem. Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali – neváhejte nám napsat o více informací :-) S přáním hezkého dne Kamila&Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím volno...
Odpovědět
Profilova fotka
Také sháním fotografa - Olomouc 2.5.2015 . Prosím do zprávy info, web, portfolio, cokoliv, kde se můžu mrknout na Vaši práci. Za případnou cenovou nabídku budu velmi ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Volno ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i my máme Váš termín volný. Do Olomouce jezdíme fotit, nemáme to daleko :) Pokud by se Vám náš styl práce líbil, ozvěte se! ;) více najdete na našem facebooku. Linda a Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete mít o mé služby zájem, stačí napsat. S pozdravem M.Krusberský
Odpovědět
@masulka1967 doporucuji Lukase Navaru nebo Zuzku Bobovnikovou
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@masulka1967 Dobrý den, termín mám volný, ukázky mé práce najdete zde na profilu, pokud by se Vám moje práce líbila, neváhejte mne kontaktovat, rád se Vás ujmu :). Hezký večer :).
Odpovědět
Profilova fotka
@masulka1967 Dobrý den, jsem z Přerova a pokud se Vám má práce bude líbit ráda nafotím vaši svatbu.... můžete se podívat do mého profilu, nebo na webu. hezký den Lucka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabízím své služby. Více info máte ve zprávě ;) Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda Vám nafotím Váš den. A při rychlém bookingu nabízím ještě předsvatební focení zdarma :-) Eliška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, pokud se podíváte i na moji práci... Děkuji JS
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
V případě zájmu jsem také k dispozici, v dubnu ještě pár volných termínů mám ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud jste si doposud nevybrala tak se podívejte na web. (ceny najdete také na webu) Dopravu by jste neplatila, alespoň navštívím rodinu :) S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své služby. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne V.Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám též plně k dispozici:) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Olomouc mám skoro za humny, pokud by se Vám moje fotky líbily, ceny mám od 3900,- :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ještě volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsem k dispozici - jsem přímo z Olomouce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?