fotograf olomouc a okoli 6.6.2015

2. led 201521

Shanim fotografa na termin 6.6.2015 dekuji

• Dobrý den, měla bych pár osvědčených kontaktů. Jestli chcete napište mi do zpráv. Hezkou neděli. Petra V.

• Hezký den, Váš termín máme zatím volný, koukněte se na můj web a pokud Vám tvorba vyhovuje může se domluvit. Zdeněk

• Dobrý den, jsem k dispozici. Spojil bych to s návštěvou rodiny, takže by jste neplatila dopravu 🙂 Podívejte se na mé stránky (najdete tam i ceník)

hezký den
    René Volfík

• Sponzor fóra
  • volno 😉

• Dobrý den,

6.6. mohu být Váš. Pokud Vás budou bavit moje fotky, na ostatním se snadno dohodneme.

Mějte se fajn.

David

• @monullinkka  Dobrý den, váš termín mám stále volný a jsem z Přerova, pokud se Vám má práce bude líbit ozvětě se 🙂 hezký den Lucka

• @monullinkka   Dobrý den, zatím mám volno, kdyby Vás moje tvorba zaujala, rád se toho zhostím, hezký večer 🙂.

• Moc dekuji

• Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete.

Přeji hezký zbytek dne

Radim Hájek

• Zdravím,

napsal jsem Vám zprávu...

Mějte se... Martin

• @monullinkka  Dobrý den, mohu vřele doporučit manželé Martina a Pavlínu (vlkfoto.cz). Jsou z Olomouce a třeba by Vás jejich tvorba mohla oslovit. S pozdravem Martin Lysek 🙂

• Děkuji za kontakty

• Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a Váš termín máme zatím volný.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
    Hezké dny přeje
    Radek

• Sponzor fóra
  • Pěkný večer,

červen máme stále ještě volný. Do Olomouce kousíček, takže to pro nás nebude problém. Moc rádi Vám nafotíme Váš den D 🙂 mrkněte na náš web, můžete si vybrat z velké řady svatebních balíčků.

Budeme se těšit 🙂

• Termín mám zatím volný :o) Ceny a vše potřebné mám uvedeno na profilu.

• Zdravím,
    v případě zájmu rád nabídnu své služby. Více v profilu. Mějte se Martin

• Dobrý den, také jsem k dispozici 🙂 Jsem přímo z Olomouce 🙂

• Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete..

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
    K&J

• Dobrý den,
    termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
    přeji příjemný den.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    SVATBY,
    PORTRÉTY,
    INTIMNÍ FOTO
    Svatební fotograf nejen pro jižní Moravu
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů