Fotograf olomouc a okoli 6.6.2015

Shanim fotografa na termin 6.6.2015 dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, měla bych pár osvědčených kontaktů. Jestli chcete napište mi do zpráv. Hezkou neděli. Petra V.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme zatím volný, koukněte se na můj web a pokud Vám tvorba vyhovuje může se domluvit. Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Spojil bych to s návštěvou rodiny, takže by jste neplatila dopravu :) Podívejte se na mé stránky (najdete tam i ceník) hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 6.6. mohu být Váš. Pokud Vás budou bavit moje fotky, na ostatním se snadno dohodneme. Mějte se fajn. David
Odpovědět
Profilova fotka
@monullinkka Dobrý den, váš termín mám stále volný a jsem z Přerova, pokud se Vám má práce bude líbit ozvětě se :) hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@monullinkka Dobrý den, zatím mám volno, kdyby Vás moje tvorba zaujala, rád se toho zhostím, hezký večer :).
Odpovědět
Moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Přeji hezký zbytek dne Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, napsal jsem Vám zprávu... Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@monullinkka Dobrý den, mohu vřele doporučit manželé Martina a Pavlínu (vlkfoto.cz). Jsou z Olomouce a třeba by Vás jejich tvorba mohla oslovit. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Děkuji za kontakty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a Váš termín máme zatím volný. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, červen máme stále ještě volný. Do Olomouce kousíček, takže to pro nás nebude problém. Moc rádi Vám nafotíme Váš den D :) mrkněte na náš web, můžete si vybrat z velké řady svatebních balíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím volný :o) Ceny a vše potřebné mám uvedeno na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu rád nabídnu své služby. Více v profilu. Mějte se Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :) Jsem přímo z Olomouce :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete.. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@kamilkubjatko
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?