Menu Forum

Fotograf olomouc a okoli 6.6.2015

2. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
monullinkka
1
Registrovala se 11. září 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
monullinkka
1
Registrovala se 11. září 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 Shanim fotografa na termin 6.6.2015 dekuji
9. lis 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vrastilovapetra
Svatební salon MONA
Petra Vraštilová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Olomouc
10

“Happy Hours heart 1.6. - 30.6. 2015 od 10:00 do 15:00 Zamluvte si svatební šaty v akci "happy hours" a získejte slevu 25% (platí i pro Novou kolekci).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
vrastilovapetra
Svatební salon MONA
Petra Vraštilová PRO

Svatební oblečení a obuv - Region Olomouc
10

“Happy Hours heart 1.6. - 30.6. 2015 od 10:00 do 15:00 Zamluvte si svatební šaty v akci "happy hours" a získejte slevu 25% (platí i pro Novou kolekci).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, měla bych pár osvědčených kontaktů. Jestli chcete napište mi do zpráv. Hezkou neděli. Petra V.
9. lis 2014 v 09:54  •  www.svatebnisalonmona.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Hezký den, Váš termín máme zatím volný, koukněte se na můj web a pokud Vám tvorba vyhovuje může se domluvit. Zdeněk
9. lis 2014 v 11:03  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

Foto a video - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

Foto a video - Region Praha
2
 Dobrý den, jsem k dispozici. Spojil bych to s návštěvou rodiny, takže by jste neplatila dopravu emoticon Podívejte se na mé stránky (najdete tam i ceník)

hezký den
René Volfík
9. lis 2014 ve 12:14  •  www.fotorepo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

Foto a video - Region Ostrava
1
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
 volno emoticon
9. lis 2014 ve 12:36  •  www.tomasdrozd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

6.6. mohu být Váš. Pokud Vás budou bavit moje fotky, na ostatním se snadno dohodneme.

Mějte se fajn.

David
9. lis 2014 ve 14:09  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

@monullinkka Dobrý den, váš termín mám stále volný a jsem z Přerova, pokud se Vám má práce bude líbit ozvětě se emoticon hezký den Lucka
9. lis 2014 v 16:30  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

@monullinkka Dobrý den, zatím mám volno, kdyby Vás moje tvorba zaujala, rád se toho zhostím, hezký večer emoticon.
9. lis 2014 v 17:07  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monullinkka
1
fotoportrét
fotoportrét
monullinkka
1
 Moc dekuji
9. lis 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete.

Přeji hezký zbytek dne

Radim Hájek
9. lis 2014 v 19:45  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím,

napsal jsem Vám zprávu...

Mějte se... Martin
10. lis 2014 v 10:06  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@monullinkka Dobrý den, mohu vřele doporučit manželé Martina a Pavlínu (vlkfoto.cz). Jsou z Olomouce a třeba by Vás jejich tvorba mohla oslovit. S pozdravem Martin Lysek emoticon
10. lis 2014 v 11:54  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monullinkka
1
fotoportrét
fotoportrét
monullinkka
1
 Děkuji za kontakty
10. lis 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Jsme z Brna a Váš termín máme zatím volný.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
10. lis 2014 ve 21:21  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “max. 3 foto na ukážku / kontaktné údaje patria do vizitky Profesionála”
12. lis 2014 v 19:26 • kamilkubjatko
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také přidávám svou nabídku. Více fotografií a ceník na webu. Rád s Vámi proberu možnosti fotografických služeb dle Vašich požadavků. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Hezké dny přeje
Radek
17. pro 2014 ve 22:15  •  www.radeksvidersky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

červen máme stále ještě volný. Do Olomouce kousíček, takže to pro nás nebude problém. Moc rádi Vám nafotíme Váš den D emoticon mrkněte na náš web, můžete si vybrat z velké řady svatebních balíčků.

Budeme se těšit emoticon
17. pro 2014 ve 23:14  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Termín mám zatím volný :o) Ceny a vše potřebné mám uvedeno na profilu.
18. pro 2014 v 11:00  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Martin Mišo PRO

3

(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Martin Mišo PRO

3

(Před 2 lety)

Zdravím,
v případě zájmu rád nabídnu své služby. Více v profilu. Mějte se Martin
29. pro 2014 ve 20:02  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také jsem k dispozici emoticon Jsem přímo z Olomouce emoticon
31. pro 2014 v 19:41  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
janskrasek (7 r.)
Jan & Kamila / CreativeLove
JAN & KAMILA / CreativeLove PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
10

“Objednejte si celodenní svatební focení v roce 2015 s CREATIVELOVE a obdržíte od nás bonus v podobě animace. Více na stránkách nebo v odkazu https://vimeo.com/107613354 :) pěkný den”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete..

Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat.

Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3
K&J
1. led 2015 ve 20:05  •  www.creativelove.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
2. led 2015 v 10:45  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

(Před 1 rokem)

@kamilkubjatko
2. led 2015 v 10:45  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí