Fotograf Olomouc 27.8. 2016?

Ahojte, hledáme fotografa na naši svatbu, která se uskuteční 27.8. 2016 kousek od Olomouce. Těšíme se na Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku si dovoluji zaslat do soukromé zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně se podívejte na moje webovky, které jsou uvedeny na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud by Vás moje fotky zaujaly, ráda přijedu. Ceník a info mám na svém webu nebo tady na profilu beremese. Hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám připravím nabídku. Pro více info, prosím navštivte můj web. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem přímo z Olomouce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Jestli se Vám bude má tvorba líbit, budu rád, když se ozvete! Nabídku i celé nafocené svatby najdete na mých stránkách. Přeji pohodové vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále volný. V případě Vašeho zájmu bych rád nabídl své služby, podrobnější informace k svatebnímu focení naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Doporučuji Kateřina Bartoň Tománková! webovky má http://katerinabarton.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín je zatím volný. Pokud budete mít zájem, tak napište. S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den pokud se vám naše práce líbí tak se klidně ozvěte. Jezdíme po celý republice. Natáčíme i fotíme. Cenu máme také zajímavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis/cely den. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně. S pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet do Olomouce není problém. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?