Fotograf okres Hodonín, 26.9. 2015

Profilova fotka
Dobrý den, Sháním tipy na fotografa,ktery by nás nafotil od rannich příprav po afterparty. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám fotky budou líbit, ráda přijedu. Tip na sebe dát sice nemůžu, ale můžu dát kontakt na ty, kterým jsem svatbu fotila a oni by Vám řekli svůj pohled :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, září máme ještě volné :) do Hodonína to máme kousíček. Fotíme od rána, až do pozdních večerních hodin, vše by záleželo na vašich požadavcích. Na našich webových stránkách naleznete všechny potřebné informace. Ukázky svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Budeme moc rádi, když se na náš web mrknete. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
můj poslední termín v září a ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame zatim volny, fotime ve dvou a delame hlavne celodenni svatby. Pro ukazky celych dni muzete mrknout k nam na web a pro nejnovejsi prace na FB, kde pripadne najdete i reference. Prejeme pohodovy vikend. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici :)
Odpovědět
Máme pana Jakaba z Dubňan.Má to jako vedlejšák , takže za super ceny :-)... Dostala jsem na něj typ, od zdejší nevěsty...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednávce celého dne bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. Radek
Odpovědět
já bych ti doporučila se podívat na práci Davida Rájeckého, Martiny Rozehnalové nebo Barči Kučerové. Všichni maj webovky pod svým jménem a všchni tři jsou z tvého okresu a jsou to profesionálové, kde si můžeš být jistá výsledkem ;-)
Odpovědět
My máme Radovana Chvílu, dostala jsem na něj hdoně doporučení a i jeho fotky se mi líbí, tak se taky případně jukni :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín bychom volný měli a do Hodonína to není zase až tak daleko :) teď je otázka, jestli se Vám bude líbit náš styl focení. Veškeré informace (termíny, svatební foto-balíčky, jejich obsah a cena) máme uvedené na facebooku i webu. Fotíme ve dvou, samozřejmostí je předsvatební schůzka a smlouva. Pokud se Vám naše práce bude líbit, ozvěte se. Filip a Linda (Filip Matuška - Photography)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?