Menu Forum

Fotograf okres Hodonín, 26.9. 2015

14. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
janulka89
5
Registrovala se 20. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 26. září 2015
    Nenkovice, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
janulka89
5
Registrovala se 20. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 26. září 2015
    Nenkovice, Region Hodonín
 Dobrý den,
Sháním tipy na fotografa,ktery by nás nafotil od rannich příprav po afterparty.
Děkuji
8. led 2015 v 15:07  •  Svatba byla v září 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, pokud se Vám fotky budou líbit, ráda přijedu. Tip na sebe dát sice nemůžu, ale můžu dát kontakt na ty, kterým jsem svatbu fotila a oni by Vám řekli svůj pohled :o)
8. led 2015 v 15:27  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

září máme ještě volné emoticon do Hodonína to máme kousíček. Fotíme od rána, až do pozdních večerních hodin, vše by záleželo na vašich požadavcích. Na našich webových stránkách naleznete všechny potřebné informace. Ukázky svatebního fotografování, ceníky a široký výběr svatebních balíčků. Budeme moc rádi, když se na náš web mrknete.

Budeme se těšit emoticon

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
8. led 2015 v 15:37  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný.
V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé).
Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
9. led 2015 v 10:00  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
9. led 2015 ve 14:06  •  www.kamilkubjatko.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

můj poslední termín v září a ráda dojeduemoticon
9. led 2015 ve 21:31  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobry den, Vas termin mame zatim volny, fotime ve dvou a delame hlavne celodenni svatby. Pro ukazky celych dni muzete mrknout k nam na web a pro nejnovejsi prace na FB, kde pripadne najdete i reference.
Prejeme pohodovy vikend.
J+P Nejedli
9. led 2015 ve 21:59  •  www.photonejedli.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, jsem k dispozici emoticon
12. led 2015 v 09:51  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikinnna
18
Registrovala se 29. června 2013 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 12 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
nikinnna
18
Registrovala se 29. června 2013 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 12 přátel. Region Brno.
 Máme pana Jakaba z Dubňan.Má to jako vedlejšák , takže za super ceny emoticon... Dostala jsem na něj typ, od zdejší nevěsty...
12. led 2015 v 10:02  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednávce celého dne bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
12. led 2015 v 10:50  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_svidersky_fotograf
Radek Šviderský - fotograf
Radek Šviderský PRO

3

“Hledám nevěsty, které plánují netradiční svatby (ideálně v boho stylu, rustic, provance, vintage) a ještě nemají svého svatebního fotografa. Rád bych rozšířil své portfolio o nějakou zajímavější svatbu a mohu nabídnout speciální cenu :-) Info do zpráv. Těším se. R.”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. Radek
12. led 2015 ve 20:37  •  www.radeksvidersky.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
krasavica_moja
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
krasavica_moja
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 já bych ti doporučila se podívat na práci Davida Rájeckého, Martiny Rozehnalové nebo Barči Kučerové. Všichni maj webovky pod svým jménem a všchni tři jsou z tvého okresu a jsou to profesionálové, kde si můžeš být jistá výsledkem emoticon
13. led 2015 ve 22:58  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
januliik15
6
Registrovala se 15. září 2014 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků a 5 inzerátů. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
januliik15
6
Registrovala se 15. září 2014 na beremese.cz. Přidala 95 příspěvků a 5 inzerátů. Má 6 přátel.
 My máme Radovana Chvílu, dostala jsem na něj hdoně doporučení a i jeho fotky se mi líbí, tak se taky případně jukni emoticon
14. led 2015 v 07:32  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín bychom volný měli a do Hodonína to není zase až tak daleko emoticon teď je otázka, jestli se Vám bude líbit náš styl focení. Veškeré informace (termíny, svatební foto-balíčky, jejich obsah a cena) máme uvedené na facebooku i webu. Fotíme ve dvou, samozřejmostí je předsvatební schůzka a smlouva. Pokud se Vám naše práce bude líbit, ozvěte se.

Filip a Linda
(Filip Matuška - Photography)
14. led 2015 v 07:34  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí