Fotograf okolí Studénky 5.5.2018

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa z okolí studénky na termín 5.5. 2018 Za nabídky a doporučení předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ve tudénce jsme svatbu fotili i když nejsme z okolí. Nabíku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a Studénku nemám daleko - víc posílám ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Pokud ještě hledáte tak mi klidně napište! :) Mějte se krásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @kaczorka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy, do Studénky co by kamenem dohodil. Podívejte se prosím na moje webové stránky, třeba Vás má práce zaujme. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,Fotografa už máme vybraného,moc děkujeme za všechny nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a případně vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji. Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Moc děkujeme za nabídky,ale jak jsem psala výše,už fotografa máme. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?