Fotograf okolí Náchod/Trutnov na svatbu 3.7.2021?

Dobrý den, sháním fotografa z okolí Náchod/Trutnov na naši svatbu 3.7.2021. Nějaké doporučení prosím? Popřípadě i cenové rozmezí? Chtěli bychom nejspíše celodenní focení. Předem děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a posílám info ve zprávě.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. K dispozici mám třeba i fotobudku, která je při současném focení za zajímavou cenu. Více informácí zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za doporavu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, psal jsem Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aninka_8 Dobrý den, jsem přímo z Náchoda a okolí znám velice dobře. Moc rád dorazím vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte na webovky, Orličky miluju ♥ když se budu zamlouvat, stačí napsat 😉) mějte se hezky, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@aninka_8 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@aninka_8 Dobrý den, mohu nabídnout své služby a rád Vám svatební den nafotím. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrnoxnovak zřejmě jste se trochu spletl. Buď jste z druhého konce republiky nebo jen nevíte kde je Náchod a Trutnov. Vesnice Orličky je na úplném a opačném konci Orlických hor než je Náchod. Oblast mezi Trutnovem a Náchodem se jmenuje Jestřebí hory. ;-) https://mapy.cz/s/balofalota
Odpovědět
Profilova fotka
@fotomaslo Orlickým horám se říká Orličky... anebo taky Opičí hory no :-D každopádně ještě že jsem trefil pohoří, Orličky mohly být taky třeba na Šumavě a to už abych tady snad smazal profil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrnoxnovak Orličky? =-) To by lidé rovnou měli říkat Opičky. :-D To tu nikdo nepoužívá. Každý říká Orlické, Orlický nebo Orlické hory. x-) Škoda mazat profil, když máte předplaceno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a ráda Váš svatební den nafotím. Jsem z Olomouce, ale svatby fotím po celé ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, kdyby Vás zaujala moje práce 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás, prosím podívejte se na náš web.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?