Fotograf - okolí Litomyšl

2. srp 202016

Ahoj holky, nevíte o dobrém fotografovi v okolí Litomyšle za dobrou cenu? Svatbu máme v září a už teď jsem nervózní, že nemám nic zařízeného 😐

• Krásný den,
    pokud hledáte fotografa s projasněným stylem fotek, rád bych Vám nabídl své služby.🙂

Mrkněte prosím na můj web, kde naleznete více informací.

S pozdravem Márty

• Krásný den přeji,

Pár termínů v Září mám volných.
    Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti.

Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem.
    S pozdravem a hezký den

Tomáš

• Dobrý den, nebuďte nervózní, v září mám volno a rád Vám svatbu nafotím. Mrkněte se ke mně na web a jestli se fotky budou líbit, pošlete mi rovnou poptávku pomocí odpovědního formuláře.

Budu se těšit 😉
    David

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, posílám více informací do zprávy. Děkuji s pozdravem Lenka

• Dobrý den, v září mám ještě pár volných termínů. Posílám více informací do zpráv. Rád Vám každopádně svatbu nafotím. 🙂

• Také sháním fotografa na Litomyšl 7.7.2018..máte-li někdo zkušenosti ráda přijmu =)

• Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová

• Dobrý den,
    rádi přijedeme.
    Nabídku posíláme do SZ.
    S pozdravem Iva a Luboš

• Dobrý den, kdyžtak koukněte na mé stránky a když by se vám můj styl zamlouval, není problém dojet. V tomto případě bych si neúčtoval cestovné - v okolí mám rodinu.

• @vanatka  Dobrý den, Váš termín 15. 9. 2018 mám volný (poslední volná sobota v září).

Do Litomyšle to mám kousek. 🙂

Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu.

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza

• @nikolajarda  Dobrý den, Váš termín 7. 7. 2018 mám též volný (odkaz na mé portfolio viz můj příspěvek s fotografií výše 🙂 ). Do Litomyšle stále kousek.

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza

• Krásný den,

rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. 🙂

Těšíme se na vaši odpověď

Monika & Tomáš

• @monika_tomas
    Dobrý den, zaujaly mne Vaše fotografie, ráda bych se zeptala, zda máte volno na focení svatby 26.9.2020. Případně prosím o odkaz na vaše webové stránky, děkuji

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím.
    Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography.
    Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím 🙂
    Pěkný den,
    Jakub

• @vanatka
    Dobrý den,
    moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
    Přeji pěkný den
    Svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo

• Dobrý den 🙂 Ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Reportážní svatební fotograf
    ⚭ FOTOGRAF VAŠEHO ŽIVOTA ⚭
    Svatby v přírodě a s úsměvem na rtech!
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů