Fotograf od HK, Hořice, Trutnov - 10.6.2016

Hledáme fotografa na svatbu, která se bude konat v Dubenci u Dvora Králové nad Labem. Díky za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu. S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda Vám nabídnu naše foto služby. Celodenní svatby fotíme ve dvou fotografkách. Více ukázek naší práce naleznete na našem profilu zde na beremese. Budeme se na Vás moc těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Královéhradeckého kraje. Do Dvora Králové to mám opravdu kousek. Budu rád, když navštívíte můj profil a další webové galerie. Tento den mám zatím volno. Rád budu Vaším fotografem.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby...Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám svoje služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. pokud by Vás práce zaujala, ozvěte se .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici. Info mám na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a na svatby cestuji po celé republice i do zahraničí. Rád přijedu i za Vámi. Cenovou nabídku bychom v tomto případě řešili individuálně. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Hradce Králové ;-) Termín mám volný, můžete se mrknout na mou práci a nabídku. Lukáš Urban
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@krt3k Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, není nic jednoduššího než se domluvit na všem podle vašich představ...je to Váš den. Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web. Pokud vás s partnerem mé fotografie zaujmou velice rád váš společný krok zdokumentuji. Bude mi ctí... Budu se těšit na případné setkání. S přáním pěkného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám a velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Podívejte se na naše stránky a pokud vás naše záběry osloví budu velice ráda. Zdraví vás Mirka Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
@krt3k Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby svatebního fotografa. Pokud stále hledáte, podívejte se do sekce svatebního focení na mém webu. Jsou tam univerzální balíčky, které nabízím. Většinou komunikuji se svatebčany a podle jejich přání zjistím co přesně potřebují a služby "ušijeme" přímo na míru. Mám to kousek do Dubence, také jsem fotil svatbu poblíž Kuksu. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?