Fotograf nebo fotografka na svatbu v září v roce 2020

Profilova fotka
Dobrý den se snoubencem Michaelem hledáme fotografa na svatbu ktera bude v Září v roce 2020. Místo ještě nemáme vybrané ale máme tipy od známých a kamarádů tak se rozhodujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, gratuluji Vám k zasnoubení :) Moc ráda budu součástí Vašeho velkého dne a svatební den vám vyfotím :) Do soukromé zprávy Vám napíši více informací a budu se těšit na zprávu od Vás. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mrkněte, zda zaujme má práce. Moc rád se o focení postarám, budu-li mít ještě volno :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k zásnubám. Pokud se Vám bude líbit moje portfolio, ráda Vám nafotím svatbu. Hezký den přeji, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji hezký den, Váš termín mám zatím volný. Jsem z Klimkovic a fotím v okolí Ostravy. Ceník vám pošlu do sz, ale mám ho i na webu :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rezervace pro rok 2020 se již rozjely, ale nějaké termíny mám ještě volné. Pokud budete mít zajem o mé služby, budu se těšit na spolupráci. Podrobnosti najdete na mém webu. S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, Váš termín mám volný (předpokládám, že stejně, jako drtivá většina všech kolegů/kolegyň - tj. Váš výběr je aktuálně omezen jen tím, jaká tvorba se Vám zalíbí - což je velká výhoda :) ). Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, taky Vám moc rádi nabídneme své služby. Troufám si říct, že na září příštího roku budete mít velký, ale opravdu velký výber. :-) Podrobnosti posílám do zpráv. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
@aduskaezrulek Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a uboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?