Fotograf nebo fotograf a kameraman za "dobrou cenu" 25.4.2015 Žatec?

Hledáme fotografa popř. fotograf a kameraman na naší svatbu dne 25.4.2015 Žatec...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu. Jsem z Ostravy, ale v Rakovníku máme příbuzenstvo a přátelé, takže bychom tam přespali a spojili to s návštěvou, takže byste nemuseli platit dopravu. Nabízím Vám hlavně tvůrčí přístup k focení a u fotografování obřadu, oslavy atd. mívám takový reportážní styl. Výhodou také je, že okolí celkem známe :o) Do zprávy zasílám ceník. P.S: Mimochodem s Vašim krajem mám jednu moc veselou historku, tak posílám pro zasmátí... Měli jsme jet z Rakovníka do Kladna, no a v Lužné se půlka vlaku odpojila a jela právě do Žatce :o). Bohužel jsme v té půlce seděli. Vystoupili jsme na první zastávce: Krupá. Byla to taková typická zastávka na konci světa. Stará, odrbaná nádražní budova, nikde ani živáčka. Akorát jsme zahlédli výpravčího a zeptali se: Prosímvás, kdy jede další vlak na Rakovník? A on nám řekl: zítra. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Bude mi potěšením fotit vaší svatbu. s pozdravem fotografka Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím ještě volný. Dovolil jsem vám poslat interní zprávičku. Na dubnové termíny navíc nabízíme slevu ve výši 25% :). Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a veškeré podrobnosti, které se samotného focení týkají. Budeme se těšit. Přeji hezký zbytek soboty Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické služby a zdokumentoval tak Váš svatební den. Moji tvorbu nejdete u mě na webových stránkách. V případě, že Vás má nabídka osloví, kontaktujte mě. Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný... na ceně se domluvíme :) případně využijte mou soutěž na FB s firmou Stoklasa.cz o focení a doplňky zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám interní zprávu. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme volný. Na svatby jezdíme po celé republice. Veškeré informace o cenách a obsahu svatebních fotobalíčků máme na facebooku a webu. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Pokud by se Vám naše fotky líbily, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vás pozvat k návštěvě mých stránek. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Pokud by se Vám styl a ceník líbily, můžeme si domluvit nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte jistě již spoustu pěkných nabídek. I já se k nim přidávám. Při rychlém jednání možná sleva, za doporučení taktéž. Cena se odvíjí podle Vašich požadavků, vše je na domluvě (Přibližný ceník mám na webu pod odkazem). Samozřejmostí je smlouva a překvapení, která vždy novomanželé ocení ;-) Na mé práce se můžete kouknout na mém webu v odkazu. Přeji šťastnou ruku při výběru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Info na mém profilu, případně na webu. Zasílám i soukromou zprávu. Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku jsem Vám poslal zde soukromou zprávou. Luboš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?