Fotograf na zari 2016 Pisek a okoli???

Dobry den, poptavam fotografa na svatbu, ktera se bude konat 3.9 nebo 17.9. do tydne bych upresnila.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalimerovi Krásný den přeji, Váš termín(y) mám volný(é). Budu velmi rád, pokud si prohlédnete mou svatební prezentaci na webových stránkách - odkaz je hned pod tímto příspěvkem. Na webu najdete v kontaktu i případně rychlý formulář pro případnou nezávaznou poptávku. S pozdravem a přáním krásného léta honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. 11.9. mám vernisáž v Budapešti. Víkend před i po mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na Institutu tvůrčí fotografie v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Vzpomínka je pak ale trvalejší. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album (tiskne se v Holandsku). Pro svou první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. S úctou BcA.Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, 3. 9. jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 17.9. mám prozatím volný, pokud by se Vám líbila má práce a potvrdil se i tento termín, rád dorazím. Více info přidám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 3.9. mám ještě volný termín, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 17. 9. mám ještě volný. Na svatby jezdím po celé republice i do zahraničí, není problém přijet za Vámi. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 17.9. mám volný termín. Rád přijedu. Posílám nabídku do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, pokud by se jednalo o 17/9 tak můžu být volný. Klidně koukněte na web nebo FB (ten je aktuálnější). Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Oba tyto termíny mám stále volné. Tvorbu a veškeré informace najdete u mě na webových stránkách. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 17. září mám zatím volný termín. Budu rád, když si prohlídnete mé webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám zodpovím na každou Vaší otázku. S pozdravem a úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. 11.9.2016 mám plno, ale 18.9.2016 už bych měl být zpět. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kalimerovi Dobrý den, i já se připojuji s nabídkou. Termín 17.9. mám stále volný. Pokud vás tedy moje práce osloví a termín to bude 17.9. Stačí se jen ozvat:)) Veškeré informace najdete u mě na webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @kalimerovi, rád zachytím vaší svatbu. Posílám soukromou zprávu s více informacemi. Hezký den přeji T.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalimerovi Dobry večer. Pokud se Vám bude moje portfolio líbit a Vaše svatba se bude konat 3.9., jsem Vám k dispozici. Víc informací v soukromé zprávě. Přeji hezký víkend. Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám oba termíny volné, ráda přijedu a svatbu nafotím, více infa posílám v soukromé zprávě. Hezký den Lucie Slováková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídou. Více info na webu a FB. Přeji krásnou svatbu Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?