Fotograf na večerní svatbu 24.7.2017 - Hotel Rekovice (Frenštát pod Radhoštěm)

Hezký den, Hledáme fotografa na naši svatbu, která se uskuteční v pondělí 24.7.2017 v Hotelu Rekovice. Začínat budeme v 18:00 večeří a obřad bude až po západu slunce ve 21:00. Svatba i celý obřad budou lehce netradiční a upřímně se nám moc nelíbí takové ty klasické svatební fotky, takže hledáme někoho kreativního s netradičními nápady, kdo by nám i dal pár tipů jak pojmout focení po obřadu (přecejen už bude tma :)) Moc díky, Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@katkame Tak tady doporučuji opravdu vybrat někoho, kdo má hodně zkušeností a má zároveň i ukázky z nočního focení v exteriéru. Slíbit Vám může kdekdo hory doly, zapnout blesk umí každý, ale nafotit to tak, aby fotky k něčemu byly, neubraly nevhodným svícením atmosferu...to není jen tak. Zkuste oslovit Honzu Ježdíka, Tomáše Dolejšího, Zuzku Scharf, Lukáše Navaru nebo Helenu Szmigielovou. Ti mě napadli jako první o kterých vím, že by to zvládli na stopro :-) Investice se Vám rozhodně vyplatí, máto to krásně připravené, byla by škoda vzít si někoho, kdo by to nezvládl. Užijte si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád Vaši svatbu nafotím. Na mém webu naleznete veškeré info i ukázky nočních fotografií. Něco přikládám zde, v případě zájmu mohu další fotografie zaslat. S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín volný. Navíc 1.7. také fotím takovou netradiční "večerní" svatbu ;) Přeji hezký slunný den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
@fotografkavhm moc Vám děkuji za užitečné tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
@katkame Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych nabíla své služby, fotografie na ukázku z "noční" svatby nemám, ale napadá mě hned několik variant, jak to vyfotit :) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Katko, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katkame Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, navstivte aj muj web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu s nabídkou. Jiří Šmalec
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?