Fotograf na svatbu, Znojmo, 30.3.2019

Ahoj, hledáme fotografa/fotografku na naši zimní svatbu, cca 50 lidí, celodenní focení - od příprav do večerní zábavy. Sami jsme fotografové Monika & Tomáš - monikatomas.com, takže hledáme někoho kdo nám sedne. :) Za odpovědi předem díky Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste kouknout ke mně:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, kdyby má práce zaujala (viz webovky), moc rád dorazím. Zatím mám termín volný :-). Zdraví Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @monikaandtomas , gratuluji k zasnoubení :-) ! Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda nafotím Vaši svatbu, termín mám volný. Napište a můžem probrat Váš den. Ve Znojmě jsem už svatbu fotila, v měsíci listopad a loni jsem fotila v prosinci. Budu se těšit na případnou zprávu. Krásný den, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu být k dispozici :) Děkuji a přeji hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj Moni a Tome! Jen jsem vám chtěl napsat, že já to beru. :) Rád fotím kolegy, je to vždy o kus větší adrenalin. :-D H. Ps: web v odkazu pod fotkami, jako vždy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info posílám do zpráv. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžeme být taky k dispozici. Znojmo máme hrozně rádi. A ano, fotit fotografy je opravdu adrenalin, jak už tu někdo poznamenal. :-D Alice + Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý večer, pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací zasílám do zpráv, hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kolegové - i já se přidávám se svou nabídkou služeb.:) Více info klasicky na webu, či zde na kartě. Márty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mončo a Tomáši, už dlouho vás sledu a bylo by mi potěším vám nafotit vaší svatbu. Váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek z celé svatby nebo i další naleznete na mých webových stránkách. Budu se na vás těšit. Patrik :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?