Menu Forum

Fotograf na svatbu z Prahy a okolí na 28.9.2013

2. říj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
xmisa
5
Registrovala se 28. června 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 28. září 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
xmisa
5
Registrovala se 28. června 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 28. září 2013
    Region Praha
 Ahoj,
sháníme fotografa z Prahy či okolí (svatba bude u Českého Šternberka) na naši svatbu, která se koná už 28.9. Máte někdo tip? Děkuji
12. srp 2013 ve 22:35  •  Svatba byla v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

Foto a video - Region Praha
58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
alieskaphoto
Alieska photography
Alena Šreflová PRO

58

“Uvolnil se mi termin na foceni svatby 21.6. Je to dost narychlo, ale treba jeste nekdo hleda :)”
(Před 2 lety)

Dobrý večer, mám tuto zářijovou sobotu jako poslední volnou, tak pokud Vás zaujme mé portfolio, ráda pošlu ceník emoticon
12. srp 2013 ve 23:33  •  www.alenasreflova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
fotoportrét
fotoportrét
marson (40 r.)
Marson - Wedding Photography Studio
Jindřich Mařa PRO

Foto a video - Region Přerov
12
 Pěkný den přeji slečno emoticon
Jestli ještě vybíráte, mrkněte i ke mě na web, Váš termín mám zatím volný..pokud vás osloví můj styl, písněte a určitě se dohodneme.
Každopádně ať Vám vše proběhne v klidu a přeji moc štěstí, pohody a lásky emoticon
s pozdravem
Jindřich
13. srp 2013 v 10:29  •  www.marson.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
i já si dovolím nabídnout své služby a bude mi potěšením, pokud navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu mne prosím kontaktujte.
Přeji hezký den
Jakub Horák
13. srp 2013 v 11:55  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný den, Váš termín pro fotografování mám stále ještě volný, proto budu ráda, když se podíváte na můj profil zde, nebo na mé webové stránky a v případě zájmu, mě zkontaktujete. Petra
13. srp 2013 ve 12:40  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

hezký den, s kolegou fotografujeme svatby ve dvou a váš termín máme volný. Na našich stránkách najdete veškeré informace emoticon krásný den emoticon
13. srp 2013 v 16:23  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotoprofikcz (36 r.)
Kostas Joanidis - Fotograf
Kostas Joanidis PRO

“Začínám být obsazen co se týče svateb v létě 2014 pro eventuální termín mne prosím kontaktujte a nechte si zpracovat nabídku. těším se na spolupráci”
(Před 2 lety)

Zdravím Vás, mrkněte i na mé stránky. Zatím mám volno emoticon a rád Vám dle podrobností pošlu kalkulaci.
Přeji kvalitní výběr ;)
13. srp 2013 ve 20:14  •  www.fotoprofik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
fotoportrét
fotoportrét
zdenkatycova
Fotografie, která baví
PRO

PRO Shop: 1 inzerát
3
 Dobrý den, jsem z Prahy a tento termín mám volný. V případě zájmu mě kontaktujte. Veškeré informace o mém svatebním focení naleznete na mém webu.
14. srp 2013 ve 21:47  •  www.zdenkatycova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
fotoportrét
fotoportrét
dara_zidkova
Dara Rakovcik | fotografka
Dara Rakovcik PRO

41
 Dobry den, tento termin mam posledni volny v zari. Mrknete ke mne na profil, v pripade zajmu rada zaslu cenik na email emoticon
15. srp 2013 v 18:57  •  www.dararakovcik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
Registrovala se 12. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 302 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj, nám bude fotit na svatbě kamarádka, dělá moc krásný fotky a má pro to cit. Fotí i pro různé internetové časopisy apod..
Dělá pak třeba i fotoknihy apod.
16. srp 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. srp 2013 ve 12:09 • diamondbeauty
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_vilimek
Milan Vilímek Jihlavský, fotograf
Ing. Milan Vilímek PRO

Foto a video - Region Jihlava
1
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_vilimek
Milan Vilímek Jihlavský, fotograf
Ing. Milan Vilímek PRO

Foto a video - Region Jihlava
1
 Jestli stále vybíráte, nabízím se i já.
25. srp 2013 ve 22:26  •  www.svatebni-foto-album.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotosarofinova (33 r.)
Foto Sarofinová
Hana Sarofinová PRO

Foto a video - Region Hodonín
5

“K dispozici pro Vás mám i svatební fotokoutek ( a nejen svatební )..... za ceny víc než příznivé na míru Vám, Vašim svatebčanům a Vaší svatbě..”
(Před 2 lety)

Dobrý večer, nejsem z Prahy, ale termín mám volný emoticon . Doufám, že vše co by Vás o mě mohlo zajímat mám na webu. Hodně štěstí při výběru. Hanka emoticon
26. srp 2013 ve 23:47  •  www.foto-sarofinova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
michaloskrkanyphotography
Michal Oškrkaný Photography
Michal Oškrkaný PRO

1
 Dobrý den,rád nabídnu své služby, je li tedy už není vybráno emoticon
Hezký den
Michal
4. zář 2013 v 00:17  •  www.fotooskrkany.com,  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lussyphoto
Lucie Dvořáková
Lucie Dvořáková PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
lussyphoto
Lucie Dvořáková
Lucie Dvořáková PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
 Dobrý den.
Tento termín mám stále volný.
Přeji pěkný den.
Lucie
11. zář 2013 v 15:13  •  www.lussyphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 @alieskaphoto muzu taky poprosit zaslat cenik?Diky moc emoticon
17. zář 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 muzu poporsit o blizsi informace na muj blog Diky Majda
17. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mohli bychom nabídnout naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás. Děkuji Zdeněk Krejcar, APFOTOSTUDIO
18. zář 2013 v 16:42  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
 @majda81 ahoj, jsem na dovolene v turecku tak aspon kratce. Je to moje dobra kamaradka, ktera se fotografii zabyva dlouho a je moc sikovna. Bude mi prave taky fotit svatbu. .jmenuje se
Katka a ma mail davidova@hotmail.cz. rekni ze jsi od Kacky. Budu zpatky cca za tyden kdyby neco ale klidne ji napis hned. Papa
18. zář 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 Ahoj zkousela jsem na mail poslat dotaz a pise mi to ze neexistuje,pockam az se vratis a podiskutujem emoticon
19. zář 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
 @majda81 Ahoj Majdo, to je divné, mail normálně funguje.
Ing.Katerina Davidova [davidova@hotmail.cz]
26. zář 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 zkusím to a uvidím,ale psalo mi to že neexistuje....................tak nevim emoticon
ale i tak diky emoticon
26. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 tak super odeslano emoticon
26. zář 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
 @majda81 Já jí ještě cinknu, že se Ti má dát hned vědět.
26. zář 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 dikes hodná emoticon
26. zář 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
 @majda81 Tak bys měla mít v mailu nabídku emoticon
30. zář 2013 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 joj dostala jsem děkuji mockrát,ale nakonec jsem sehnala pani za rozumný peníz..............emoticon
Majda
1. říj 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 @kamelie123 tak změna paní mi včera psala že možná nebude moct že tam má nevěstu které nepovolí matrika termín ktery chce tak to asi bude přendavat na ten muj termin,ale protože má nevěsta už zaplacenou zálohu má přednost-popřípadně se mi ozve pokud se to měnit nebude ,ale to nevim kdy takže opravdu čekat nemužu jinak jsme bez fotografa................
2. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
fotoportrét
fotoportrét
kamelie123
16
 @majda81 No páni, tak to jsou teda komplikace. Katka myslím na tenhle termín nic nemá, mluvila jsem s ní.
2. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí