Fotograf na svatbu ve všední den, září 2019, Brno

Ahoj, sháním fotografa/fotografku na svatbu ve všedni den odpoledne koncem září, ideálně 19.9. nebo 20.9., okolí Brna, Hustopeče.Hledám někoho, kdo nestojí jmění, kdo má hezký nenucený styl fotek, ale zároveň se nebojí si lidi trochu postavit...
Odpovědět
Ještě bych doplnila, že svatba nebude přímo v Brně, bude v Kurdějově, což je u Hustopečí. Bohužel nám odřekla ,,naše´´ fotografka. Nechceme ten typ fotek, které jsou retušované tak, že nejsou téměř vidět rysy lidí, ozdobné rámečky, vytažená nejzelenější tráva a jiné umělecké záležitosti..preferujeme tak trochu dokumentární styl...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste se podívat na mé portfolio, na stránkách naleznete všechny informace včetně ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Myslím, že splňuji vše, co požadujete. Navíc jsem z Brna, takže bych to měl kousek. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte prosím i můj web, kde najdete portfolio a ostatní informace. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám svatbu vyfotím - tohle je směr, kam se vydávám snad nejraději - nádherné vinice a vršky :) Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se mi - píši vám zprávu. Krásný den, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby ;) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu vyfotím. V případě zájmu napište prosím email a nebo zprávu. Budu se těšit na případnou spolupráci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud by Vás má práce oslovila a líbila se, mohu Vám být k dispozici :) Děkuji, hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna, takže bych si neúčtovala žádné dopravné. Veškeré informace najdet na mých stránkách. Budu se případně těšit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lingvistka Dobrý den, Váše termíny mám volné. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@lingvistka Dobrý den, rád budu k dispozici, více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny mám volné, rád Vám svatbu nafotím. Posílám info do sz. Jindřich Zetík
Odpovědět
Děkuji všem za reakce, ještě jednou bych chtěla upozornit na to, že jde o odpolední svatbu ve všední den, tedy v podstatě půldenní focení, předpokládáme focení tak 5-6 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nenašla fotografa pro Váš svatební den, tak Vám ho velmi ráda nafotím. Přikládám pár fotek a pokud se Vám budou líbit, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, oba termíny jsem k dispozici, podívejte se na portfolio na webu, Kurdějov mám kousek.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @lingvistka, já jsem z Brna, cestovné si neúčtuji, pokud se Vám líbí moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Do sz Vám posílám ceník. S pozdravem Marcela
Odpovědět
Dobrý den, všední dny mám volné a pokud se Vám budou moje fotky a ceny líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací posílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, poslal jsem Vám zprávu s nabídkou. Malá ukázka mé tvorby pod mým komentářem. Děkuji za Váš čas, Jiří Kosík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 20.9.2019 mám ještě volný, s radostí a láskou zachytím vzpomínky Vašeho velkého dne. Přeji krásný den. Denisa Grossová
Odpovědět
Profilova fotka
@lingvistka Zdravím a také se připojím s nabídkou. Svatba ve všední den není problém a na době fotografování se také lze domluvit. Více informací posílám do zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jsem to co hledáte, ráda bych vám nabídla volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám stále volný. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?