Fotograf na svatbu ve Velkých Petrovicích, 9.6.2018

Dobrý den, chystáme svatbu ve Velkých Petrovicích, 9.6.2018. Jsme mladý pár, 22 a 23 let. Obřad bude probíhat pod širým nebem, v krásné přírodě. Poté se přesuneme do Bačetína, kde budeme mít pronajatou chatu (Rotunda, pokud znáte). Svatebních hostů bude zhruba 30 na obřadu a poté asi 70 na chatě. Sháníme šikovného fotografa, který by s námi absolvoval celý den, až do odpoledne. Najde se někdo, kdo má v daný termín ještě volno? :-) Děkuji, Joštová Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Více fotografií najdete na mém profilu či webu. Pokud vás zaujme můj reportážní styl focení svateb zaujme, rád vám poskytnu více informací po telefonu či e-mailu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám focení vaší významné životní události. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty a svatby viz níže a na mém profilu. Pokud se vám líbí můj způsob focení, moc ráda vyfotím vaši svatbu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, radi přijedeme. Nbídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud se vám mé fotky budou líbit, jsem vám k dispozici. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a příroda zní skvěle! Kdyžtak koukněte na mé stránky, jestli by se vám můj styl zamlouval a případně by jsme doladili dopravu:) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Termín mám zatím ještě volný a strašně ráda bych Vám nafotila Vaši krásnou svatbu. Pokud by Vám seděl můj styl, napište mi a určitě se můžeme domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelaj1 Dobrý den Míšo, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Na Petrovicích a Petrovičkách jsou skvělé výhledy. Jen té cesty přes Náchod bych se bál :-D Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hezky den,vas termin mame jeste volny.Budeme moc radi,pokud se podivate na nase portfolio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám ještě volný :-) S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?