Fotograf na svatbu ve Velkých Bílovicích, 19.7.2014

Sháním fotografa na tento termín. Bohužel jsem zjistila, že hledám už asi pozdě. Líbí se mi tvorba Alexandry Lipkové, ale ta má už bohužel plno. Proto děkuji za nabídky :-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme taktiež ešte voľný :-) Mrknite na naše webovky Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve vaší interní poště posílám více info. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný a nemáme to k Vám daleko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nenašla toho pravého fotografa, i my máme Váš termín volný. Více z naší tvorby najdete na našem facebooku. Ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Termín 19. Června mam volný. Potěší me,když se podíváte na mou práci. Velké Bílovice jsou me oblibene:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 19.7. mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?