Fotograf na svatbu ve Šternberku, 3.8.2019

Dobrý den, sháním prosím fotografa na obřad ve Šternberku dne 3.8.2019 :-) Děkuji moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím obřad. Na webu najdete veškeré informace. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Mrkni na FB Veronika Amber, rozjíždí foceni, mlada prijemna holka z Prerova ☺️.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@miskaab Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda vám svatební den nafotím, termín mám volný. 5 hodinový balíček, který je nejžádanější, vychází na 10tis. V ceně jsou všechny nafocené fotky na DVD v max.rozlišení. Nabízím i 2-3 hodinovku za 5tis a8 hodinovku za 15tis. Jaký typ fotek se vám líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě nemáte svého fotografa, budu rád, když se podíváte na moje portfolio a podrobnosti k vaší svatbě probereme podrobněji. Náhledy v příloze další fotografie na webových stránkách. Budu se těšit na vaši zprávu a případně setkání. Přikládám i fotografie ze svatby na Šternberku Honza Vodička
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?