Fotograf na svatbu, Valtice, 27.4.2019

Ahoj holky, nutně sháníme fotografa pro naši svatbu na den 27.4. Ve Valticích . Jsme z Brna. Díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na webu. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu Vám ráda nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím. Mrkněte na web. Pěkný den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @catmom, jsem z Brna, termín mám volný. Pokud se Vám bude líbit moje ukázka a portfolio na webovkách, ráda Vám nafotím svatbu. Do sz jsem Vám poslala ceník služeb. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
@catmom Dobrý den, termín mám volný a proto bych Vám ráda nabídla své fotografické služby. Jezdím po celé ČR. Více fotografií a informací naleznete na mém webu. Přeji krásnou neděli. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu Vám být k dispozici. Děkuji a přeji hezkou neděli, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsme z Brna:) koukněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace a případně napište, zdravím, Šárka:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám moje práce bude líbit, rád Vaši svatbu přijedu nafotit. Více informací posílám do zpráv, přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
@catmom Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z lokality, portfolio najdete na webu. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný. Přeji hezký zbytek víkendu S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:) Jsem z Brna. Hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, zkuste se podívat i na mé stránky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info zasílám do zpráv. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda Vám svatbu nafotím, Valtice mám moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?