Fotograf na svatbu v Zábřehu na Moravě 23.4.2016

Zdravím, scháníme fotografa na naši svatbu v Zábřehu na Moravě - 23. dubna 2016.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsme k dispozici;) Jindrich a Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje fotografie zaujaly, ráda přijedu Vaši svatbu nafotit. V Zábřehu n.M. jsem už fotila loni v létě. Ceník a podrobnější info posílám do soukromé zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volno, rada bych Vam nabidla sve sluzby, podivejte se na me stranky a poukd Vas zaujmou, budu rada, kdyz date vedet. Mam destiletou zkusenost s focenim svateb, vesmes v Anglii, cena celodenniho je 8tis kc, s pozdravem Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já jsem Vám k dispozici. Mé práce, ceník apod. najdete na stránkách. Přeji příjemný den. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici a rád svatbu nafotím. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám rád nabídul své služby, termín mám zatím ještě volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@stonecze Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento den mám zatím stále volný a tímto bych Vám rád nabídl své služby svatebního fotografa :-) Více informací a fotografií naleznete na mých www stránkách :-) S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
@elenatokareva Dobrý deň, chcem Vás do budúcna poprosiť, aby ste do fóra vkladali max, 3 kusy fotografií. (V sekcii Last minute platia 2 kusy foto). Ak sa vkladá do fóra veľké množstvo fotiek, fórum prestáva byť prehľadné a ťažšie sa hľadajú potrebné informácie. Hlavnou prezentačnou platformou je Váš profil, ktorý si môžu nevesty kedykoľvek pozrieť, príp. navštívia Váš web. Ak si prajete do fóra vkladať viac foto, odporúčam dať ich na jeden spoločný formát a ten potom uverejniť. Ďakujeme za pochopenie, Petra, 4nets team
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám zprávu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout profesionální služby. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?