Fotograf na svatbu v Olomoucku, 24.8.2019

Ahoj všem, mohli byste mi prosím doporučit dobrého fotografa za přijatelnou cenu na Olomoucku? Svatba se bude konat 24.8.2019, obřad v Arboretu Paseka a hostina v kultruním domě v Plinkoutě. Líbí se nám spíše uvolněný, hravý styl ;-) . Děkuji za všechny příspěvky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se ke mě na web a jestliže se Vám má práce bude líbit, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám zašlu nabídku. Na jak dlouho chcete focení? Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@katy94 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Přeposlal jsem Vám svoji nabídku do zpráv. V případě zájmu naleznete moji práci na mém profilu nebo na mých stránkách. Přeji Vám hezký večer. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@katy94 Dobrý den Katy, jsem z Olomouce a ve Váš svatební termín mám volno. Kdyby se Vám má práce líbila, moc ráda Vám svatbu nafotím. Pro více fotek navštivte mé webové stránky. Hezký den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nahlédněte i do mého portfolia :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý večer, jsem z Olomouce, termín mám zatím volný a tak pokud se Vám bude moje práce a cena líbit, rád Vaši svatbu nafotím. V Arboretu jsem fotil, více informací posílám do zpráv, hezký večer přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaši svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i já se připojuji se svou nabídkou.:) Pokud Vás bude zajímat více, mrkněte na mé stránky, případně sem na profil.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotime :) Více o nás včetně cen najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul mé služby. Pro bližší informace o mě prosím navštivte moje webové stránky. Martin Hnátek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla i své služby. Více informací posílám v soukromé zprávě, tak mě neváhejte kontaktovat. Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
@katy94 Dobrý den, mám volno, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Mám volno! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. ceny i ukázky mám na webu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?