Fotograf na svatbu v okolí Prostějova 9.9.2017

Zdravím, prosila bych o doporučení nebo nabídky na focení svatby 9.9.2017, která se bude konat v Čechách pod Kosířem. Chtěla bych focení příprav před obřadem, obřad a svatební hostinu +- do prvního tance. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám zatím volný. Všechny informace mám na webu. Odkaz pod příspěvkem. Pokud bych zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé webové stránky, kde najdete veškeré informace :) Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu! :) mrk na webovky, napište, budu se těšit! Petr
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici. Budu rád, když navštívíte můj web, kde naleznete podrobnější informace a ukázku mé tvorby. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme volný. Zasíláme vám naši cenovou nabídku. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám zatím volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@kackakony Dobrý den, Váš termín mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií - a případně, pokud by Vás zaujalo, se i ozvete. :) S přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že Vás moje fotky oslovují, rád nabídnu svoje služby. Neváhejte mne kontaktovat. :-) Děkuji. S pozdravem, Zbyněk Zálešák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný. Mé portfolio a veškeré informace najdete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na mé www. Přeji hezký den. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?