Fotograf na svatbu v neděli 27.7.2014, Lednice

Profilova fotka
Hledáme fotografa na naši svatbu v Lednici, jih Moravy. Měl by být přítomen od ranních příprav, obřadu, společného focení a za kousek hostiny. Prosím o doporučení v lepším případě zaslání cenových nabídek klidně i do zpráv. Děkuji a přeji hezký den všem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Dobrý den, dovolil jsem si Vám tedy zaslat soukromou zprávu. :) S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Také máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Dobrý den, také mohu zajistit i profesionálního fotografa, jezdíme spolu autem. Vždy je dobré když se kameraman a fotograf zná, protože pak i výsledná práce je jiná.... navzájem se nepletou mezi sebou a nekazí si záběry, prostě jeden o druhém ví co dělá.. Zdraví Bajer, video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku focení máte ve zprávě...
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Dobrý den. I já nabízím náš volný termín. O zprávu výše vám psal pan Bajer - video, se kterým rádi spolupracujeme. Kdybyste se rozhodli, platí vše, jak on píše :-) Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, v první řadě gratulace k datu svatby. Dovolím si Vás pozvat k návštěvě našich stránek v odkazu pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás styl práce a ceník zaujaly, rád si s Vámi domluvím nezávaznou předvatební schůzku k probrání podrobností a sepsání smlouvy. Mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
@miccap Dobrý den, nabízím také mé služby - jsem původem z Mikulova, takže rád se do domoviny zase podívám. Neděle je na Lednici dobrý tah;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný a Lednice není daleko .... je tam velmi hezké prostředí ... :)
Odpovědět
@miccap Ahooj, nevím jak na tom budou termínově ale zkus Petra Wagenknechta, Ywonn nebo Zuzku Kubíčkovou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miccap Zdravím Vás, koukněte i ke mě do portfolia či na web. Termín volný! V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ráda vám zašlu nabídku. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda když se podíváte i na mé práce :) Michaela Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Pokud se vám budou moje fotografie líbit, ráda vám zašlu bližší info. ;-) Krásný večer Jitka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ceník a ukázky najdete na mém webu. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas me fotografie zaujmou, ozvete se prosim. Kompletni portfolio naleznete na webu dole pod tímto příspěvkem. Dekuji Vam. Milan Zarecky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Dobrý den, také mám tento termín volný a tak Vám nabízím své služby. Mou tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo na mém webu. Hezký den. R.D.
Odpovědět
Dobry den, muzu se taky pridat k hledani fotografa na svatbu v Lednici? Tentokrat ale termin 19.7. Budu rada za tipy a cenove nabidky, klidne poslete zpravu. Diky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 27.7.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je volný. Pokud máte zájem ráda zdokumentuji váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Také si dovoluji nabídnout své služby :) Více fotografií najdete u mě na webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?