Fotograf na svatbu v Mikulově 7.6.2014, poraďte

17. úno 201460

Prosím nabídněte nebo poraďte fotografa/fotografku, může být i kameramana (myslím 2v1) na svatbu v Mikulově 7.6.2014. Cenové nabídky můžete zasílát přímo na e-mail nelly7@seznam.cz  Zatím mockrát děkuji 🙂

• Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Mikulov máme docela kousek a na 7.6.2014 máme zatím nepotvrzené termíny. Mohu Vám rovněž nabídnout i kamerování ale 1+1 ... 🙂 verze 2 v 1 to určitě nedoporučuji ... 😉

• Dobrý den,
     nabídku máte v meilu. S pozdravem ZeZu

• Dobrý den,
    rád bych Vám nabídl i své služby. Váš termín mám zatím stále volný a tak mi bude ctí, pokud navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR.

Jakub Horák

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

nakoukněte i ke mně.
    Přeji hezký den

Sonrisa

• ..zapomněl jsem dodat, že se mi právě na 7.6. uvolnil termín... pokud budete chtít, můžu Vám zaslat i portfolio přímo z Mikulova. Přeji příjemné a hladké přípravy.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Postarám se o fotografie nebo video z Vaší krásné svatby.
    Fotím s láskou, s citem a ohledem na jedinečnost každého z vás - dojedu kamkoliv, třeba i mimo hranice ČR. Stačí se ozvat (AJ,NJ) 🙂