Fotograf na svatbu v Litoměřicích, 22.6.2019

Dobrý den, poptávám svatebního fotografa (možno i kameramana) za rozumnou cenu. Svatbu máme 22.6.2019 v Litoměřicích s hostinou u České Lípy. Prosím, kdo by měl zájem a v tomto termínu volno, zašlete mi své portfolio a ceník. Děkuji Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @luckahenerka, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o vašem svatebním dni. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, na Litoměřicko i Českolipsko bychom vyrazli moc rádi, je tam krásně. :-) Poslala jsem Vám soukromou zprávu. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Já já! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych se připojila a nabídla Vám své fotografické služby. Ve Vámi psaném termínu mám ještě zatím volno. V případě zájmu ceník i portfolio naleznete na mých webovkách nebo zde na profilu. S pozdravem Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a bude mi potěšením stát se Vaším fotografem. Pokud by jste měla zájem o mé služby, neváhejte a kontaktujte mě, buď zde či na mém webu Přeji příjemný večer Martin Tic
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, váš termín mám zatím volný a ráda si udělám menší výlet. Ceny i další ukázky uvedené na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?