Fotograf na svatbu v Lednicích, 28.6.2019

Zdravím, sháním fotografa, který by mi nafotil svatbu. Není to celodenní, jde o cca 2-3 hodiny (si myslím). Chteli bychom fotky ze zámeckého parku v Lednici a poté se přemístíme do Břeclavi na obřad. Svatba bude malinká, jen my, děti a svědci. Najde se fotograf, který by měl těch pár hodin chuť a čas?
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a v Lednici bych si rád zafotil. Pokud Vás moje práce zaujme, rád Váš svatební den nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nesehnali svatebního fotografa, ráda Váš obřad nafotím. Dovoluji si Vám do zprávy zaslat nabídku na focení. S přáním krásných svatebních příprav Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@michellis Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?