Fotograf na svatbu v Kozlovicích 30.6.2018?

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa/ku na svatbu, která se bude konat 30.6.2018 v Kozlovicích. Děkuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli to budete mít Na mlýně, tak tam jsem měl svatbu já :) Když se Vám budou mé fotky líbit, moc rád se vrátím na místo činu :) Vše potřebné najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web (odkaz najdete pod obrázkem) když se vám budou moje práce a reference líbit, určitě napište. :) pokud bude termín ještě volný rád dojedu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš svatební termín mám volný. Navštivte můj web, kde najdete portfolio a ostatní informace. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i ke mě na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Ukázky a svatební balíčky najdete na našem facebooku a webových stránkách. Úspěšné zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás fotografie zaujmou, rádi za vámi přijedeme. Veškeré informace najdete na webu. Hodnocení máme na facebookových stránkách. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji za nabídky. Fotografa jsme si vybrali :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?