Fotograf na svatbu v Jimlíně u Loun na 7.6.2014?

S přítelem se chceme brát dne 7.6.2014 na Novém Hradě v Jimlíně a sháníme fotografa, který by nám nafotil výrazné a klidně i trochu netradiční fotky. Uvítala bych, kdyby měl fotograf zkušenost s focením těhotných nevěst :) budu tou dobou skoro v 7. měsíci těhotenství. Znáte někoho z okolí Loun nebo Chomutova, kdo by byl vhodný? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Koukněte na můj profil. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Zkušenost s focením těhotných nevěst samozřejmě mám, a do meila vám posílám odkaz na jejich alba. Mějte prima den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl i své služby. Váš termín mám zatím volný a bude mi ctí, pokud navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout naše služby, nakoukněte na web. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Přeji hezký den Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mile rád nabidnu své služby. Prosím nahlédnete na mou práci. Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?