Fotograf na svatbu v Brně 21.6.2014, prosím o tipy

Ahoj, sháníme šikovného fotografa, za rozumnou cenu :-), na naši svatbu dne 21.6.2014 v Brně, prosím o tipy. Moc děkuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Šikovný, ochotný a za rozumnou cenu - Petr Lerch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky .... jsme v okoli Brna :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby. Sice jsem z Prahy, ale jsem Vám schopen nabídnout nějakou individuální cenu. Budu rád, pokud navštívíte můj profil nebo mé webové stránky, kde naleznete i ceník. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) Mrkněte na mé fotky - termín mám volný, ceny snad rozumné a jsem z Brna... Myslím, že bychom spolu mohli něco vymyslet! :-D Na kontakt se snad už proklikáte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
senofoto My ho máme 17,5.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nenašli toho pravého fotografa, tak Váš termín máme ještě volný. Jsme z Kroměříže, Brno není daleko, za svatbami pravidelně cestujeme po celé republice. Více fotek máme na facebooku nebo webu. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?