Fotograf na svatbu v Brně 21.6.2014, doporučte

Profilova fotka
Dobré odpoledne, hledáme fotografku/fa na svatbu na 21.6.2014. Doporučíte mi? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak třeba já mám Váš termín zatím volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkus te Lucije foto fotila i nás , jukněte do alba:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě bych Vám rád doporučil fotografy: Jan Vlček nebo Ryszard Perzynski. Působí po celé ČR, jsou z Moravy, takže to nemají do Brna daleko a jejich fotografie mluví za vše. Krásnou svatbu přeji! Martin Lysek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den! Váš termín mam taky zatím stále volný ;-) Budu rád, když se mrknete na můj profil, případně webovky a zkontaktujete mě. Určitě bychom se nějak domluvili :-) Přeji krásný zbytek dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, jsme kousek od Brna a Váš termín máme zatím volný .... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano, zatím ten den volný je, ale červen je strašně plnej, takže doporučuji vybrat fotografa radši dříve než později. Pokud se Vám bude líbit, co najdete v mé skromné galerii, mohu to být například já. Mějte se fajn!
Odpovědět
nám fotil Lukáš Puchrik z Černých polí.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás fotil Jiří Sláma, výborný fotograf, strašně jsme se s nim nasmáli, mohu opravdu doporučit
Odpovědět
Profilova fotka
Termín zatím taky volný, takže pokud se práce líbí, není problém rezervovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, není problém do Brna za Vámi přijet a nafotit Váš den. Budu ráda za návštěvu webu a přeji hezký den. Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo webovky. Termín mám volný a do Brna máte dopravu zdarma. Přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem místní, ale dojedu až na kraj světa!:-) V případě zájmu o mé služby mne neváhejte kontaktovat!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna a rádi vám nabídneme naše foto či video služby. Pracujeme ve dvou pro zachycení daných okamžiků z různých úhlů pohledu. V případě zájmu se mrkněte na náš web či facebook. Přeji pěkný den, Mirka Čočková
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný, takže pokud jste nenašla toho pravého fotografa, rádi za Vámi přijedeme. Brno máme kousek, za svatbami cestujeme po celé republice. Více fotek máme na facebooku nebo webu. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás oslovil, termín 21.6.2014 mám samozřejmě ještě stále volný. Budu moc potěšen, když se podíváte na mé fotografie. Pokud chcete vidět více mé práce rád se Vám budu věnovat osobně. Fotím po celé ČR, sídlím v Uherském Hradišti, mám to k vám blízko. S pozdravem Jan Skrášek CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?