Fotograf na svatbu, Uherský Brod, 3.8.2019

Sháníme fotografa, rádi bychom předsvatební focení kdykoliv před termínem a pak na svatbě focení obřad + hostina. Děkujeme za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku ve zprávě. Ve vašem termínu mohu být k dispozici. Přeji příjemní svatební přípravy. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký večer, termín mám volný a ráda se vás ujmu. Mrkněte na webovky a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Předsvatební focení by bylo snadné domluvit. Sice jsem z Prahy, ale jezdívám do Hodonína, tak by to nebyl problém ;) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré informace naleznete na mém webu. Hezký den a s pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu Vám vše ráda nafotím. :) Posílám více informací do zprávy. S přátelským pozdravem Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, svatbu vám ráda nafotografuji. Koukněte na mé stránky, kde najdete ukázky mé práce i veškeré info:) Budu se případně těšit. Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzik55555 Dobrý den, můžu Vám nabídnout své služby. Na mých stránkách mám veškeré info. S pozdravem, Jindřich Zetík
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?