Fotograf na svatbu, Třinec, 28.9.2019

10. čvn 201980

Zdravím, dnes mi odřekla fotografka, kterou jsem měla domluvenou od léta minulého roku. Sháním tedy někoho za rozumnou cenu z Třince a okolí, kdo by měl čas v sobotu 28.9.2019 nafotit naši svatbu (Tyra u Třince). Děkuji za nabídky 🙂

• Dobrý den,
    jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky.
    V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech.
    Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊

• Dobrý den,

velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete 🙂

Krásný den,
    Katka Skupieňová

• Dobrý den,
    rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky.

Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech.

Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách.

S pozdravem a velkou gratulací
    David Lidmila

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Věřím, že i ceny mám rozumné a tak Vám zasílám podrobnější informace včetně ceníku do zpráv. Přeji hezký večer.

• Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ.
    S pozdravem
    FF

• Krásný den,

gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci.

Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď.

Monika & Tomáš

• Dobrý den, váš termín mám volný a když se vám má práce bude líbit, ráda přijedu.
    Markéta

• Dobrý den,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Váš výjimečný a neopakovatelný den, který s radostí zachytím na fotografiích 🙂
    Nabízíme přijemné focení - natáčení a spousty zajímavých nápadů včetně přijatelných cenových balíčků, akčních slev a dalších přání zákazníka ....
    Jsme dva. Kreslíme světlem. Vyprávíme Vaše příběhy jako básně v obrazech.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů