Fotograf na svatbu - Tábor, 13.7.2019

Dobrý den, tímto hledáme fotografa na svatební den 13.7.2019 v Táboře. Děkujeme za nabídky.Mario a Darinka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@damakov Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Gratuluji Vám k zasnoubení! :-) Váš termín mám volný a budu moc ráda, když se podíváte i ke mě :-) Krásný den, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den všem, moc vám děkujeme za nabídky i v sz.Probereme a určitě se všem ozveme. Mario a Darinka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé webovky, kde najdete veškeré potřebné informace, zdravím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rád bych Vám nabídl své služby.:) Více informací klasicky najdete na mém webu, případně zde na kartě a úplně ideálně na mém telefonním čísle.:) Hezký den, Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte prosím do mého profilu, nebo na webovky, jestli se vám bude líbit styl mé práce. Bude mi potěšením nafotit váš svatební den. Děkuji. Mirka Oborníková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, polud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezkýden Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a o fotografování se rád postarám, pokud se má práce a nabídka bude líbit :-). Mrkněte na můj web a kdyžtak se ozvěte. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
@damakov Přeji krásný den, váš termín mám zatím volný, přikládám ceník a níže naleznete i odkaz na web. Budu se případně těšit :) Pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný a ráda opět pojedu na jih, kde jsem minulý rok fotila často.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?