Fotograf na svatbu, Slovensko, okolí Spišská Nová Ves, termín 1.7.2017?

Ahoj, vím, že je to s předstihem, ale někdy je lepší dřív než později :) Sháním a hledám profesionálního fotografa na svatbu na Slovensku, určitě na celý den. Tím, že je to v předstihu je to za tím informativní, radá se podívám na Vaše nabídky a práce, abych si udělala přehled :) Děkuji za jakoukoliv nabídku či odpověď :) Markéta.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @m8m8, rád přijedu. Informace, ceny, fotky mám na webu. Odkaz pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, tak se podívejte i ke mě do portfolia. Ráda také přijedu. Více o mé práci najdete u mě na webu. Na reference koukněte na můj profil, zde na beremese.cz. Prima den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a vaše poptávka a místo zní atraktivně. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Projděte, prosím, mé stránky. Nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... fotografuji svatbu jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete genia loci místa, jak svatba probíhala, jaká panovala atmosféra a s kým jste svatební den prožili. Detaily a referenční alba na mém webu (včetně videa, jak takové finální tištěné album vypadá). Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám zatím tento termín volný. A jak to tak vypadá, tak příští rok budu fotit hlavně na Slovensku :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i další informace a ceník), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, klidně koukněte na moji práci, kterou mám na webu nebo FB. Pokud by vás zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Nevidím problém proč nevyjet fotit do překrásného slovenského prostředí. Budu rád, když si prohlídnete moji tvorbu. Pokud Vás zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný :) S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na Slovensko se vždycky rád podívám, mám tu část rodiny a spoustu vzpomínek :-).... Prohlédněte mou práci a kdyby to bylo ono, budu rád k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info přikládám do zpráv zde :) Zdraví Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme volný. Svatební den fotíme tak, abyste nedostali jen směs fotografií, ale aby to byl vybraný příběh z vašeho krásného dne. Více informací najdete na našich stránkách a pokud se domluvíme, naše představy sladíme na předsvatební schůzce, kde najdeme i volný termín na předsvatební focení, které je v ceně. Monika & Tomáš - foto a scrapbook
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?