Fotograf na svatbu Praha a okolí - 13. 9. 2014

Hledáme fotografa na termín naší svatby 13. 9. 2014. Svatební obřad v Praze - Nuselská radnice, následně svatební hostina Mlýn Pataki v Mukařově (Praha východ). Za rozumnou cenu :-) Předem děkuji za Vaše nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den. Ráda Vám nabídnu své foto služby, jsem přímo z Prahy a Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na mé práce podívat zde na můj profil nebo na mých web stránkách (zde najdete i ceník). Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný. Veškeré informace včetně ceníku a portfolia najdete na našich webových stránkách. Jsme z Prahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám čas a do Prahy přijedu zdarma. Ceny naleznete na mých www :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Volno mám nakonec i já. Popovídáme si až jestli Vás budou bavit fotky.. Mějte se fajn. David
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, i já mohu nabídnout našeho fotografa. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný, kompletní nabídku najdete na našem webu, případně je možná individuální dohoda :) Hezký den, Hanka T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, celodenní focení za 7 000kč, obřad až po začátek hostiny 4 000kč. Hezký den, Irena
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Zezu foto skvělá spolupráce uvolněná atmosfera super holčina byla s ní sranda :-)
Odpovědět
Dobrý den. Doporučuji Vojtech Pavelcik z Prahy.Krásné fotky ,nápady a rozumná cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?