Fotograf na svatbu, Praha 4, 13.4.2019

Profilova fotka
Dobry den. Schanim fotografa na 13.4.2019 praha 4 chodovska tvrz. Jen na obrad a po obradu cca max 2 hodinky. Za nabidky predem dekuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví a bude se líbit, mohu Vám být k dispozici :) Děkuji, hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu vyfotím. V případě zájmu napište prosím email a nebo zprávu. Jsem přímo Praha 4. Budu se těšit na případnou spolupráci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@camii Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k zasnoubení!! :) Váš termín mám volný a budu moc ráda, když Vás má práce a přístup zaujmou a napíšete mi zprávu nebo email! :) Budu se těšit, krásný den, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Rád si na Vás udělám čas. V případě zájmu se podívejte na moji tvorbu a portfolio. Do zprávy jsem Vám zaslal svoji nabídku. Přeji hezký den Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Více o nás v sz.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @camii :-) , jsem z Brna a žiju i v Praze. Termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda nafotím Vaši svatbu. Do sz Vám odesílám ceník. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@camii dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, jsem z Prahy, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotím. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Jinak Chodov a okolí mám v malíku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, klidně se můžete ozvat, bude-li se má práce líbit :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, kdyby Vás zajímala moje páce, neváhejte mě kontaktovat. S radostí zachytím vzpomínky z Vašeho velkého dne...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám termín stále volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále voln a jsem z Prahy, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím k dispozici. Více ukázek mé práce je k vidění na mém profilu nebo webových stránkách.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?