Fotograf na svatbu, Ostrava 7.6.2014 - nějaký tip?

Sháním fotografa/fku z okolí Ostravy na tento termín, nemáte prosím někdo nějaký tip? Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Na mém profilu nebo mých stránkách naleznete ukázku mé práce i ceník :-)... snad se nemineme :-)
Odpovědět
Michal Szydlowski, Radim Horák...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@zirafkasevdava Dobrý den, zkuste Jana Vlčka z Dolního Benešova. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslední volný červnový termín může být Váš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše stránky. Jsme přímo z Ostravy a termín máme zatím volný. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafkasevdava Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, zkuste, prosím, navštívit mé stránky. Jsem z Havířova, ale fotím po celém Moravskoslezském kraji, nebo i jinde. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tipnu si, že se podíváte do mé galerie. Když se Vám fotografie budou líbit, ptejte se. Mějte se hezky. David
Odpovědět
Chtěl bych poděkovat všem, co mi poslali nějaký tip na fotografa, nebo nabídli přímo sebe. Moc děkuji. Všechny Vaše práce jsou úžasné a chtěla bych tam mít každého z Vás, ale to bych se musela vdávat tak 20 x a to asi nechcu :) Každopádně moc děkuji všem, co mi napsali sem nebo do IP, my už svého fotografa nakonec našli a Vám přeji mnoho úspěchů a krásných fotografií
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky svatebniho videa naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni nataceni se vsim vsudy (obrad dokonce na 3 kamery) vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?