Fotograf na svatbu na zámku Lnáře, srpen 2013

Sháníme fotografa pro svatbu na zámku Lnáře. Doporučte prosím. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své fotoslužby, jsem ze Strakonic, doprava v ceně ke každému balíčku. Tak když tak mrkněte ke mně na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Něco na ukázku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, na zamku Lnare jsem uz svatbu fotila. Mrknete ke mne na profil a pokud Vas moje prace zaujme napiste mi na email :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Také mohu nabídnout focení svatby. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také rád nabídnu focení svatby. Milan
Odpovědět
Profilova fotka
Bez konkrétního datumu se těžko domlouvá... Srpen má 31 dní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také rád nabídnu svoje služby, ale prosím o přesné datum, děkuji. Mějte se hezky :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den pokud stále ještě sháníte fotografa mohu vám nabídnout své služby. Dojezd není problém a na srpnové terminy svateb mám velkou akci! :-) těším se na vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízim Vám své služby fotografa.Veškeré informace jsou na webu. Budu rád když se ozvete. Ps: jsem schopen vám dát slevu v podobě dopravy zdarma. Přeji hezký večer , Richard
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla také mé služby, prosím o upřesnění termínu, hezký den. Michala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, neváhejte se podívat i na můj profil. Více info najdete na mém webu. Hezký den a jsem s pozdravem ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, v srpnu mám ještě nějaké termíny k dispozici.Mrknete na fotky u mě na webu a v případě zájmu Vám rád zašlu ceník emailem. ;-) Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
V srpnu máme s kolegou ještě volné termíny, na naši nabídku se můžete podívat na stránkách a nebo tady na profilu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dobrý den, mám čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajik57 doporucuji vam upravit si odkaz jelikoz vase adresa neexistuje a to neni zrovna fajn vizitka.
Odpovědět
Profilova fotka
@srpen3 Zezu doporucuji jen nespletle jsi si rok?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, prosím o přesné datum :)
Odpovědět
Koukám pro fotografové už umí cestovat časem :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?