Fotograf na svatbu na Vysočině 6.9.2014 do 6.000 Kč

Profilova fotka
Dobrý den, sháním fotografa, který by nafotil naší svatbu do 6.000 a který by byl z vysočiny, případně ochotný dojet. Děkuji moc za reakce či doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud jste ještě nenašla fotografa na svatbu jsem aktuálně volná. Budu se těšit na případnou spolupráci. s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš temín ještě nemám pevně obsazený. Píšete "nafotit svatbu" - je potřeba to specifikovat přesněji, například od rána do začátku hostiny? Uvedená částka může na něco stačit... Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i moji prezentaci a ceník...Váš termín se mi nedávno uvolnil. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@hankyjanka Dobrý den, také se hlásím s volným termínem. Sice nejsem z Vysočiny, ale jezdím často do Havlíčkova Brodu ;-) , tak si dovolím nabídnout i své služby. Koukněte ke mě do profilu či na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Krásný den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf z Chotěboře a budu rád, pokud se podíváte na můj profil a web a pokud se vám budou moje práce líbit, rád se domluvím. Cena za celodenní focení je 3900,- Kč Mohu nabídnout i další služby (video, DJ, catering...) Kombinací služeb lze ještě ušetřit. Hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Na Vysočinu to nemáme daleko. Podívejte se k nám na web, jsou tam ukázky ze svateb i aktuální ceník. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, celý svatební den fotím za 6000Kč, nic dalšího neplatíte. S pozdravem Tomáš Š.
Odpovědět
Profilova fotka
No paráda, jistě, rád zjistím vaše představy, jistě veselé hravé :) Mrkněte prosím S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za reakce, už jsem si vybrala:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?