Fotograf na svatbu na Vysočině 6.9.2014 do 6.000 Kč

24. bře 201490

Dobrý den,
sháním fotografa, který by nafotil naší svatbu do 6.000 a který by byl z vysočiny, případně ochotný dojet. Děkuji moc za reakce či doporučení.

• Dobrý večer,
    pokud jste ještě nenašla fotografa na svatbu jsem aktuálně volná. Budu se těšit na případnou spolupráci.
    s pozdravem Petra Jansová - fotografka.

• Dobrý den, váš temín ještě nemám pevně obsazený. Píšete "nafotit svatbu" - je potřeba to specifikovat přesněji, například od rána do začátku hostiny? Uvedená částka může na něco stačit...
    Mějte se fajn
    David

• Pěkný den,
    budu moc rád, když si prohlédnete i moji prezentaci a ceník...Váš termín se mi nedávno uvolnil.

Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka

• Sponzor fóra
  • @hankyjanka  
    Dobrý den, také se hlásím s volným termínem. Sice nejsem z Vysočiny, ale jezdím často do Havlíčkova Brodu 😉 , tak si dovolím nabídnout i své služby. Koukněte ke mě do profilu či na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Krásný den, ZeZu

• Dobrý den, jsem fotograf z Chotěboře a budu rád, pokud se podíváte na můj profil a web a pokud se vám budou moje práce líbit, rád se domluvím. Cena za celodenní focení je 3900,- Kč Mohu nabídnout i další služby (video, DJ, catering...)
    Kombinací služeb lze ještě ušetřit.

Hezký den
    Tomáš

• Dobrý den. Na Vysočinu to nemáme daleko. Podívejte se k nám na web, jsou tam ukázky ze svateb i aktuální ceník.
    Petra L.

• Dobrý den, celý svatební den fotím za 6000Kč, nic dalšího neplatíte.
    S pozdravem Tomáš Š.

• No paráda, jistě, rád zjistím vaše představy, jistě veselé hravé 🙂
    Mrkněte prosím
    S pozdravem
    Michal

• Děkuji za reakce, už jsem si vybrala🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Přirozené svatební fotky, opravdové emoce i bláznivé momentky - ať bude pršet, sněžit, nebo děsný vedro - jo a zvládnu NJ i AJ, třeba se bude hodit 🙂
    Fotografování svateb nejen po celé ČR.
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.