Fotograf na svatbu Litomyšl 15. 7. 2017?

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu do Litomyšle (cca 8-9 hodin focení). Předem děkuji za nabídky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Ráda vám vaši svatbu nafotím. Více info vám zasílám do zpráv. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
dobrý den máte zprávičku krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu Vaši svatbu fotit. Obvykle fotím celý svatební den, takže rozsah 8-9 zní prima. Podrobnější informace najdete na mém profilu a především webu. zdravím a gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Velerie, termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín zatím volný. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mé portfolio najdete na webu. Kdyby vás moje práce zaujala, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou. Pěkný víkend, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. V případě zájmu Vám rád zašlu ceník na e-mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, termín mám volný a ceny mírné.... Moje práce najdete na FB stránkách uvedených dole pod fotografií.. Ceník posílám do zpráv a přeji šťastnou ruku při výběru.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valerieq Dobrý den, termín mám volný. V případě zájmu jsem k dispozici. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Dobrý den na mých webových stránkách naleznete ceník a veškeré informace .. Váš termín mám volný tudíž vám mohu být k dispozici neváhejte mě kontaktovat krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Velký pozor na tuto "fotografku", která se svou kolegyní neváhala vzít si z mého webu MOJE fotografie a vydávat je za své viz přiložený screenshot (všechny svatební fotografie jsem fotil já).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?