Fotograf na svatbu květen 2018?

Zdravím fotografové/fotografky, s přítelem máme v plánu se v květnu 2018 vzít. Zatím nemáme vybraný termín ale určitě brzy upřesníme. Máme zájem o celodenní fotografování cca 10-12h (část příprav až po večerní zábavu). Svatba bude v přírodním stylu, možná i někde v zahradě/lese/louce, místo zatím dolaďujeme. Zřejmě ale někde mezi Prahou a Plzní (Berounsko). Plánujeme cca 60 hostů. Poprosím Vás o zaslání cennové nabídky včetně cestovného a zdali je možné i předsvatební focení. Předem děkuji za zaslané nabídky. Mejte se Lucka
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Zdravím, v květtnu bych volno měl a k Praze rád přijedu, na moje fotky kdyžtak můžete kouknout v odkazu v podpisu... louky a lesy mě baví víc než cokoliv jinýho :) Do zprávy posílám ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaši svatbu rád nafotím. Píšu soukromou zprávu 🙂.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Když se Vám budou mé fotky líbit, rád budu Váš fotograf. Jak fotím a další potřebné informace najdete na webu. Případně si můžeme zavolat, když by Vám ještě nějaká informace chyběla. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Přírodní styl nám vyhovuje. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vám nafotím Váš svatební den. Nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Lucko, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám také nabídnu svoje služby ;-) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, o nabídky jak koukám není nouze, ale jednu za sebe ještě přece jen přihodím :-), třeba Vás zaujme. Více posílám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k službám. Bližší info zasílám v soukromé zprávě. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás moje nabídka zaujala, kontaktujte mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vaši svatbu nafotíme. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Dobrý den, já z lesa sem já les moc ráda :)) Okolí Prahy/Plzně taky dost "žeru! :D V květnu zatím volno mám a předsvatební focení moc doporučuji ať už si vyberete ´kohokoliv! :) Mějte se moc krásně, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj, květen mám ještě volný. Předsvatební focení dělám moc rád :-) cena na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucko, tak hlasim volny termin a ostatni informace jsem poslala do zpravy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, květen 2018 mám zatím volný a svatbu moc rád nafotím ;-). Za nastíněných podmínek bych si řekl komplet 15000 Kč a bylo by to i s předsvatebním focením, na kterém bychom se mohli i vzájemně poznat a popovídat si o představě nafocení svatebního dne. Ať se vše vydaří! ;-) J.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
DObrý den, poslala jsem nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín máme zatím neobsazený. Na našem webu máme cenovou nabídku na rok 2018 (můžete si zde termin i nezavazne rezervovat). Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín není problém. Jsem z Berounska a rád Vaši svatbu nafotím. Poslal jsem Vám nabídku do SZ. Budu se těšit na případnou zprávu od Vás. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @luciep0 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, velmi ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Samozřejmě je velmi dobré se setkat předem a vše prodiskutovat, připravit se. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?