Fotograf na svatbu Hluboká nad Vltavou 26.8.2017

Profilova fotka
Ahoj holky, mám na vás prosbičku.... Byla jsem rozhodnutá pro 2 fotografy a to Zuzanu Scharf a nebo Jiřího Tvaroha, ale bohužel mají už plno.... Moc prosím o info zkušenosti a doporučení jakého jiného fotografa na svatbu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vratisalv Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že styl focení by mohl vyhovovat...podívejte se, volno tento termín ještě mám. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, teké máme ještě volno. Nabídku pisíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby :) Ceny veškerých svatebních balíčků najdete na našem webu nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, hlásím, že termín mám ještě volný a můžu být tedy k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@bartovamarketa Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám aktuálně volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bartovamarketa Dobrý den Markéto, dovolím si zde odprezentovat své služby, ačkoli si uvědomuji, že jste se ptala jen přítomných nevěst. :) Budu velmi potěšen, pokud nakouknete i do mého svatebního portfolia - odkaz na webové stránky je hned pod vloženou fotografií. Váš termín mám volný. Pokud byste se posléze i ozvala, budu i polichocen. :) Přeji pohodový nový rok a úspěšné hledání toho pravého fotografa/ky. S pozdravem, Honza
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?