Fotograf na svatbu duben 2018 - Dobříš

Dobrý den všem, plánujeme s přítelem svatbu v dubnu 2018, obřad téměř jistě na zámku Dobříš, hostina v penzionu Nový Rybník, a sháníme fotografa, pravděpodobně na celý den. Pokud byste měli zájem a čas, předem děkujeme za zaslání nabídky s ukázkou fotografií na email amsvatba@email.cz. Sháníme rovněž kameramana, pokud s někým spolupracujete, prosíme případně i o společnou nabídku :) Děkujeme :) A&M .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Adélo, připojím pro představu pár fotek a více informací zasílám na uvedený e-mail. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@adelafray Dobrý den, info máte na mailu =)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Pokud Vás má práce zaujme a trefíme se společně do termínu, mohu být k dispozici. S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do e-mailu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, také Vám rád nabídnu své služby ;) Více info jsem si Vám dovolil zaslat na email. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pravděpodobně budu mít volno, ale je třeba říct přesný termín :-). Za celý den bych si řekl 14500 Kč se vším všudy. Protože dělám i video, mohu se nabídnout i na video (vždy jen jedno z toho). Cena stejná i pro video. Více na mém webu ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Moc všem děkujeme za nabídky, fotografa již máme vybraného.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách. Portfolio je na webu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@adelafray Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?