Fotograf na svatbu dne 9.9.2016 Pardubice a okolí?

Sháníme fotografa, který při focení poradí a práce ho baví :-) Svatební obřad bude buď ve Slatiňanech nebo na Košumberku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Sandro. Me prace rozhodne bavi :) Fotila jsem 10 let svatby v UK, letos prvni sezona v Ceske republice a terminy se hezky zaplnuji <3 Podivejte se prosim na muj profil popr webove stranky, verim, ze Vas me prace oslovi. Cena za celodenni foceni je 9tis Kc. Tento vikend jsem pracovne v Pardubicich, tak bych se s Vami mohla setkat. Hezky vecer Katka emoticon
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, s radostí Vám nabízím i mé služby, termín je volný, dokonce s 10% slevou. Tak se můžete kouknout na mé práce na stránkách, kde najdete i ceník. Přeji krásný víkend. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@sandra_01 Dobrý den. Termín mám volný. Jako zkušený svatební fotograf dávám, v případě potřeby, pokyny nevěstě i ženichovi, aby fotky vyzněly, co nejlépe. Podívejte se na ukázky na mém webu pod příspěvkem. V případě zájmu, mě kontaktujte. Při telefonické domluvě se můžeme sejít v sobotu na svatebním veletrhu v Pardubicích. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Sandro, moje práce mě baví a věřím, že dělám radost i druhým :-), poradit je nutnou součástí mé práce.. posuďte výsledky a pokud by se vám můj styl focení líbil, velmi rád nafotím i váš svatební den. Při celodenním focení zahrnuji do ceny i předsvatební focení. Více z mé práce je na mých stránkách a pro bližší informace jsem Vám k dispozici na uvedených kontaktech. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... více na mém webu. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Hezký den S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám na Váš svatební den nabídla svoje fotografické služby. Pocházím přímo z Pardubic. Budu ráda, když navštívíte můj web, naleznete tam jak ukázky mojí práce tak ceník. V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat, velmi ráda Vám vyjdu vstříc, tak abyste byla maximálně spokojená ! S pozdravem Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Ahojky, za nás můžu doporučit Renata Jandová photo. Je opravdu úžasná, skvělá práce umí si to zorganizovat. Fotila nám svatbu, klidně s jukněte do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer! Váš termín mám zatím volný a jezdím po celé ČR. Svou práci miluju a poradit Vám, jak vypadat co nejlépe a nejpřirozeněji je pro mě samozřejmostí. Budu rád, když se podíváte na mou tvorbu na mých stránkách, kde najdete i nabídku s cenami. Mějte fajn víkend! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávu, prozatím klidně koukněte na web. Najdete na něm ukázky z svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@sandra_01 Splňujeme oboje ;) Jindřich a Pavla
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Píšu SZ...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. A když se setkám se kvělými lidmi, práce na fotkách baví všechny! Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám při focení poradím a fakt mě to baví ;-) Mrkněte prosím na mou práci, termín mám volný. Navíc to mám kousek a ve Slatiňanech jsem už několik svateb fotil.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zaslal jsem Vam interni zpravu. Dale zasilam nekolik fotek na ukazku :) Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@sandra_01 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký den V.J.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
AHoj Sandro, pokud stále hledáš stále fotografa na svůj den, nám fotil svatbu strašně milý Patrik Hácha se spoustou nápadů. Tak mu kdyžtak zkus napsat jestli ještě nemá volné termíny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?