Fotograf na svatbu dne 8.9.2018 okres Třebíč.

Dobry den, hledame sikovneho fotografa na nasi svatbu 8.9.2018 okres Třebíč. Predem dekuji za ukázky Vasi prace a cenove nabidky. L.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, tento termín mám stále volný.:) Více informací a svatební balíčky naleznete na mém webu. Nebojte se též napsat jakýkoliv dotaz.:) S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Svatební balíčky + ceník najdete na svatebním webu. V případě dotazů mě prosím kontaktujte. Přeji krásný večer, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinda6 Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinda6 Dobrý den Lucko, pokud ještě stále hledáte fotografa na svůj velký den, jsem Vám k službám. Budu rád, pokud byste si našli čas a navštívili můj zdejší profil, kde naleznete všechny potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Termín mám volný a rád Vám v případě zájmu budu k dispozici. Více fotografií + informace najdete na mých stránkách. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Lucie, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a moc rád Vaši svatbu nafotím. Zaměřuji se hlavně na přirozenost – výstižné momentky a nenucené portréty. Fotím vždy tak, aby měl výsledek podobu smysluplného svatebního příběhu. Budu moc rád, pokud se budeme moci potkat na nezávazné předsvatební schůzce zdarma. Podrobnější nabídku i ceník Vám posílám do zprávy. Přeji příjemný den, Honza.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den jezdím po celé ČR a ráda Vám svatbu nafotím. Nově spolupracuji se svatební koordinátorkou, je možno udělat i za výhodnou cenu spojený balíček :-)
Odpovědět
Fotograf nalezen, diky všem za nabídky 😉🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinda6 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?