fotograf na svatbu dne 27.8.2016 v Beskydech nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí?

3. úno 201615

Zdravím, který šikovný fotograf má volno na focení svatby dne 27.8.2016 nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí v Beskydech??? Děkuji za nabídky.

• Dobrý den,
    Váš termín mám volný, ráda dorazím, pokud Vás moje fotky zaujmou 🙂. Loni jsem v okolí Frýdlantu (konkrétně v Malenovicích) jednu svatbu fotila. Posílám z ní malou ukázku.
    Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy,

hezký večer, Mariana Ryšavá

• Dobrý den, tento termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Jsme z Ostravy, takže to máme co by kamenem dohodil 🙂

S pozdravem

Martin Hnátek

• Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš
    LUMA PHOTO

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, měl bych to sice kousek cesty, ale Beskydy v kombinaci se svatebním focením za cestu stojí 🙂. Pokud by vás můj styl focení oslovil, rád váš den D zdokumentuji... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách.

Budu se těšit na případné setkání.

Standa Matouš

• Pěkný večer,

Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby...pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se 🙂

Hezký večer
    S pozdravem

Robin.

• Dobrý večer,

I já mám tento termín volný. Koukněte na stránky, zda se Vám fotky i ceník budou líbit.
    V případě zájmu mohu být Váš.

Příjemný lov na fotografa.
     Lukáš

• Dobrý den,
    tento termín mám zatím stále volný a rád bych Vám tedy tímto nabídl své služby 🙂
    Pro více informací ohledně svatebního focení prosím navštivte mé stránky.

S pozdravem
    Martin Kubečka

• Dobrý den,

i já bych rád nabídl své služby. Potřebné info naleznete na webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat🙂

Mějte se... Martin

• Dobrý den, mám volno, ráda přijedu..
    Soňa Goldová

• Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc.
    S pranim pekneho dne
    Katerina

• Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc. Za kameramana mohu doporucit Jakuba Legata, ktery take pracuje pro Ceskou televizi.

S pranim pekneho dne
    Katerina

• @kettie
    Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Krasný dobrý večer,
    Váš termin mám zatim volný.
    V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně.
    S pozdravem Blahová

• Dobrý den, nabízím Vám své služby.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografování je zábava bez stresu.
    Vše je o vašich přáních a my se snažíme Vám je splnit.
    Těšíme se na spolupráci Luboš a Iva.
    Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.