Menu Forum

Fotograf na svatbu dne 27.8.2016 v Beskydech nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí?

3. únor 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kettie
Registrovala se 19. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kettie
Registrovala se 19. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím, který šikovný fotograf má volno na focení svatby dne 27.8.2016 nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí v Beskydech??? Děkuji za nabídky.
19. led ve 20:52  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný, ráda dorazím, pokud Vás moje fotky zaujmou emoticon. Loni jsem v okolí Frýdlantu (konkrétně v Malenovicích) jednu svatbu fotila. Posílám z ní malou ukázku.
Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy,

hezký večer, Mariana Ryšavá
19. led ve 20:59  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Jsme z Ostravy, takže to máme co by kamenem dohodil emoticon

S pozdravem

Martin Hnátek
19. led ve 21:27  •  www.marlin-photo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš
LUMA PHOTO
19. led ve 21:28  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer, měl bych to sice kousek cesty, ale Beskydy v kombinaci se svatebním focením za cestu stojí emoticon. Pokud by vás můj styl focení oslovil, rád váš den D zdokumentuji... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách.

Budu se těšit na případné setkání.

Standa Matouš
19. led ve 21:47  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

Foto a video - Region Praha
8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Pěkný večer,

Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby...pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se emoticon

Hezký večer
S pozdravem

Robin.
19. led ve 21:48  •  www.robinpuskas.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

I já mám tento termín volný. Koukněte na stránky, zda se Vám fotky i ceník budou líbit.
V případě zájmu mohu být Váš.

Příjemný lov na fotografa.
Lukáš
19. led ve 22:02  •  www.dvakratano.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
fotoportrét
fotoportrét
kubeckam (30 r.)
Martin Kubečka - Svatební a portrétní fotograf
Martin Kubečka PRO

3
 Dobrý den,
tento termín mám zatím stále volný a rád bych Vám tedy tímto nabídl své služby emoticon
Pro více informací ohledně svatebního focení prosím navštivte mé stránky.

S pozdravem
Martin Kubečka
19. led ve 22:02  •  www.martinkubecka.cz/nabidka-svatby.html  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

i já bych rád nabídl své služby. Potřebné info naleznete na webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovatemoticon

Mějte se... Martin
20. led v 08:02  •  www.mm-foto.org  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mám volno, ráda přijedu..
Soňa Goldová
20. led v 09:03  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
20. led v 10:44  •  www.mariansopoliga.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
20. led v 11:38 • kadrapro
fotoportrét
fotoportrét
kadrastudio
Registrovala se 20. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kadrastudio
Registrovala se 20. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc.
S pranim pekneho dne
Katerina
20. led ve 13:26  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

8
 Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc. Za kameramana mohu doporucit Jakuba Legata, ktery take pracuje pro Ceskou televizi.

S pranim pekneho dne
Katerina
20. led ve 13:29  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@kettie
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
21. led ve 22:41  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Krasný dobrý večer,
Váš termin mám zatim volný.
V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně.
S pozdravem Blahová
26. led ve 20:42  •  www.blahowicz.g6.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography