Fotograf na svatbu dne 27.8.2016 v Beskydech nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí?

Zdravím, který šikovný fotograf má volno na focení svatby dne 27.8.2016 nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí v Beskydech??? Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, ráda dorazím, pokud Vás moje fotky zaujmou :-). Loni jsem v okolí Frýdlantu (konkrétně v Malenovicích) jednu svatbu fotila. Posílám z ní malou ukázku. Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy, hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Jsme z Ostravy, takže to máme co by kamenem dohodil :) S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, měl bych to sice kousek cesty, ale Beskydy v kombinaci se svatebním focením za cestu stojí :-). Pokud by vás můj styl focení oslovil, rád váš den D zdokumentuji... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám zatím ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby...pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký večer S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, I já mám tento termín volný. Koukněte na stránky, zda se Vám fotky i ceník budou líbit. V případě zájmu mohu být Váš. Příjemný lov na fotografa. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný a rád bych Vám tedy tímto nabídl své služby :-) Pro více informací ohledně svatebního focení prosím navštivte mé stránky. S pozdravem Martin Kubečka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych rád nabídl své služby. Potřebné info naleznete na webu. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat:) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc. Za kameramana mohu doporucit Jakuba Legata, ktery take pracuje pro Ceskou televizi. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
@kettie Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný dobrý večer, Váš termin mám zatim volný. V případě že by Vás má práce zaujala, napište - ráda se s Vámi sejdu osobně. S pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?