Fotograf na svatbu, Červený Hrádek, 19.9.2019

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme fotografa na Svatební odpoledne na Červeném Hrádku dne 19.9.2019 kde hledáme následující služby - Foto případně Video. Obřad je kolem 19h venknu, kde služby fotografa by jsem rádi využily v odpoledních hodinách. Prosíme o ukázku portfolia, ceník. Budeme se těšit na spolupráci. Děkuji Novotný e-mail: novotny54@atlas.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím Vaši svatbu, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, můžeme se nezávazně pobavit o Vašem svatebním dni. Do sz Vám odesílám ceník. S přáním hezkého dne, Marcela Novotná
Odpovědět
@mi_ra Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Fotografie naleznete na mém webu. Do zprávy Vám zasílám více informací. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby :) Přeji krásný víkend Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím , zkuste napsat na fb fotograf Petr Kotrlík ;-) je z Kadaně . I nás bude fotit a jeho fotky nás velice nadchli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme volný a Červený Hrádek máme v oblibě. Proto budeme rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, kde naleznete veškeré potřebné informace včetně cen.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, kdyby má práce zaujala, rád se o focení nebo video postarám (jen jedno z toho). Termín mám zatím volný :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobrý den, ráda Váš svatební den nafotím, o večerní obřad bych měla velký zájem a nabídla bych Vám příznivou cenu. Mrkněte na webovky, pokud se Vám bude moje práce líbit, jistě se domluvíme. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer! :) Gratuluji k zasnoubení! Budu moc ráda, když mrknete ke mě! Kdyby Vás má práce zaujala, neváhejte mi napsat a já Vám ráda zašlu více informací :) Krásný zbytek večera, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré informace najdete na mém webu. Zdrvím, Šárka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mi_ra Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky a videa, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek, videí ze svateb a informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme moc všem za zajímavé fotografie a nabídky, ale už jsme vybrali jednoho z vás. Moc děkujeme všem a přejeme všem hodně úspěchů v kariéře :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?